Jak stosować papkę od marki Jadwiga?

Makijaż w stylowym wydaniu

Jak stosować papkę od marki Jadwiga?

papka jadwigi

Osoby walczące z trądzikiem czasami przez wiele lat poszukują produktu, który skutecznie poradzi sobie z ich problemem. Jak się okazuje w praktyce, nie zawsze drogie kosmetyki z najwyższej półki są najlepsze. Warto więc sięgnąć po rodzime produkty od polskich marek, które charakteryzują się prostym składem i efektywnym działaniem. Na trądzik bardzo polecana jest papka Jadwigi, którą można kupić już w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych.

Papka marki Jadwiga – co warto o niej wiedzieć?

Być może wiele osób będzie zaskoczonych, jednak papka marki Jadwiga cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko wśród wielu klientów indywidualnych, ale także wśród dermatologów oraz w branży kosmetycznej. Marka Jadwiga posiada bowiem wieloletnie doświadczenie w produkcji rozmaitych kosmetyków do twarzy i ciała, dlatego też można liczyć na to, iż jej produkty są naprawdę wysokiej jakości. Papka Jadwigi doskonale sprawdza się nie tylko przy leczeniu trądziku, ale równie jest niezastąpiona w leczeniu blizn oraz w niwelowaniu przebarwień na twarzy.

Dzięki działaniu antybakteryjnemu świetnie radzi sobie także z innymi problemami skórnymi (nie tylko u dorosłych, ale również u młodzieży).

Jak ją stosować?

Przed pierwszym użyciem, warto dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Zgodnie z zaleceniami producenta papka firmy Jadwiga powinna być stosowana punktowo na wypryski, które pojawiły się na skórze. Przed jej zastosowaniem powinno się jednak dobrze oczyścić skórę twarzy i osuszyć miękkim ręcznikiem. Najlepiej nakładać na wypryski niewielką ilość papki kilka razy dziennie. Na noc poleca się nałożyć większą warstwę, by szybko i skutecznie pozbyć się wszelkich niedoskonałości. Papka ta działa kojąco, dlatego też nie należy się obawiać żadnego uczucia ściągania, drętwienia twarzy itp.

Ile kosztuje papka firmy Jadwiga?

Produkt ten dostępny jest w wielu drogeriach stacjonarnych i internetowych od ręki. Można go kupić w opakowaniu o pojemności 30 ml w cenie około 28 zł, jak i 110 ml za około 40 zł.