Profesjonalny lakier do paznokci pod ręką

Makijaż w stylowym wydaniu

Profesjonalny lakier do paznokci pod ręką

lakier do paznokci

Mimo iż modne są lakiery hybrydowe oraz żelowe, to jednak u wielu kosmetyczek w salonach cały czas znaleźć można zwykłe lakiery do paznokci. Jakie kolory są więc na czasie? Jaki lakier do paznokci warto mieć zawsze w swojej kosmetyczce? Dlaczego panie tak chętnie sięgają cały czas po tradycyjny manicure?

Alergia

W ostatnim czasie coraz częściej panie borykają się z rozmaitymi alergiami skórnymi. Alergie na detergenty, alergie na lakiery hybrydowe i żelowe, uczulenia na kosmetyki, których trzeba użyć do wykonania manicure hybrydowego – to wszystko przyczynia się do tego, że panie rezygnują z takich lakierów na rzecz tradycyjnego manicure. Ogromnym plusem tego rozwiązania jest to, że zwykłe lakiery do paznokci pozwalają stworzyć naprawdę efektowny, elegancki manicure w zaledwie kilka minut. Dla porównania, wykonanie manicure hybrydowego trwa od około 1,5 godziny do nawet 2,5 godziny.

Cena

Dobry lakier do paznokci

Nie można pominąć również kwestii ceny. Lakiery hybrydowe są bardzo drogie. Ponadto one same nie wystarczą do stworzenia ładnego manicure hybrydowego. Do tego potrzeba również między innymi: specjalnych pilniczków, polerek, odtłuszczacza, topu oraz bazy i oczywiście lampy UV lub LED. Taki zestaw kosztuje nawet od 150 zł do 300 zł. Wiele pań nie chce narażać się na taki wydatek, dlatego też wybierają one zwykłe lakiery do paznokci, które są bardzo ekonomiczne i wydajne.

Czas

Jak wspomniano powyżej, manicure hybrydowy, czy też żelowy wymaga poświęcenia od pań dość sporo czasu. Pomalowanie paznokci zwykłym lakierem to kwestia kilku minut. Nic dziwnego, że panie w salonach kosmetycznych tak często namawiają swoje klientki, by te wybrały tradycyjny lakier, niż ten hybrydowy. Tym bardziej, że producenci takich lakierów starają się, by w ich ofercie znaleźć można było naprawdę gustowne, stylowe lakiery w dobrych cenach. Piękna kolorystyka i efektowne opakowanie zachęcają do tego, by eksperymentować z tego rodzaju lakierami. Lakier do paznokci, który będzie modny w tym sezonie to z pewnością: czerwień, czerń, granat i zieleń.