Kosmetyki firmy Jantar w pielęgnacji włosów

Makijaż w stylowym wydaniu

Kosmetyki firmy Jantar w pielęgnacji włosów

wcierka jantar z Cocolity

Prawidłowe dbanie o włosy jest niezwykle ważne. Jeśli chodzi o ich pielęgnację, istotne jest tu nie tylko odżywianie na długości, ale także dbanie o skalp. Aby to zrobić, warto zainwestować w kosmetyki specjalnie do tego przeznaczone. Obecnie na rynku jest prawdziwe zatrzęsienie, jeśli chodzi o produkty do włosów. Każda z firm, która je produkuje, próbuje się przegonić, wymyślając coraz to lepsze receptury i składy, stosując innowacyjne metody czy nowoczesne patenty. Nic w tym dziwnego, lecz w zakupowym szale warto zatrzymać się na chwilę i sięgnąć po coś, co jest produktem istniejącym na rynku od lat, a mowa tu o wcierce do włosów firmy Jantar. Brzmi znajomo prawda?

Wcierka Jantar jest to produkt wręcz kultowy, pomógł on w pielęgnacji tak wielkiej liczbie osób, że nie sposób zliczyć.

Receptura odżywczej formuły wcierki Jantar

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad tym, co wpływa na stan włosów cienkich, słabych, delikatnych i zniszczonych, to odpowiedź jest bardzo prosta. Jantar wcierka do włosów ma w swoim składzie substancje aktywne, które między innymi stymulują wzrost włosów, a są to składniki takie jak:

– Trichogen,

– Polyplant Hair,

– Aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu,

– Witamine A,

– Witamine E,

– Witamine F,

– Witamina H,

– D’pantheol.

Korzyści z regularnego stosowania odżywki

Dzięki regularnemu stosowaniu odżywki firmy Jantar można zapomnieć o wypadających włosach i zaobserwować ich szybszy wzrost oraz zwiększenie odżywienia. Można także zapewnić regenerację dla skóry głowy. Stosując produkt systematycznie, poprawia się metabolizm oraz dotlenienie cebulek włosów. Wcierka wykazuje również działanie łagodzące podrażnienia, przy jej stosowaniu włos staje się gruby, lśniący i odporny na czynniki zewnętrzne takich jak np. promienie UV.

wcierka jantar z Cocolity

Dzięki innowacyjnej recepturze produkt spełnia wysokie wymagania włosów cienkich, słabych i pozbawionych blasku. Liczne substancje czynne wspomagające wzrost włosów zawarte w produkcie znacznie je stymulują, dzięki czemu na głowie w przeciągu dwóch-trzech tygodni pojawia się cała masa drobnych włosków. Jako składnik w roli głównej pojawia się bursztyn. Wyciąg z niego wzmacnia cebulki włosów oraz pomaga zapobiegać ich wypadaniu, a także reguluje wydzielanie się sebum, na te i inne problemy mogą pomóc kosmetyki Jantar Farmona