Co wyróżnia podkłady Wibo Forever Better Skin?

Makijaż w stylowym wydaniu

Co wyróżnia podkłady Wibo Forever Better Skin?

jeden z odcieni podkładu Forever Better Skin od WIBO

Podkłady Wibo Forever Better Skin są stosunkowo nowymi produktami wśród kosmetyków kolorowych spod szyldu polskiej marki. Czego można się po nich spodziewać, co je wyróżnia oraz u kogo mogą się one sprawdzić?

Kosmetyki z serii Forever Better Skin Wibo reklamowane są przez producenta jako podkłady trwałe przez cały dzień po aplikacji, o kryciu od średniego do pełnego. Przypisywane są im również właściwości pielęgnacyjne, wynikające z dodatku naturalnych składników pochodzenia roślinnego.

Krycie i wykończenie podkładów Wibo Forever Better Skin

Poziom krycia podkładów jest średni, lecz z odrobiną wprawy w aplikacji tego typu produktów daje się swobodnie budować do krycia pełnego. Możliwe jest przy tym zachowanie względnie naturalnego, lekkiego efektu, co wynika z nietłustej (bezolejowej) formuły fluidu oraz jego wykończenia. Podkłady z serii Forever Better Skin mają matowe, lekko satynowe wykończenie, w związku z czym nie powinny nadmiernie wysuszać skóry ani tworzyć na twarzy nieestetycznego efektu „maski”. Produkty linii zamknięte są w szklanych buteleczkach z pompką, można aplikować je na twarz palcami, pędzlem (najlepiej o syntetycznym włosiu) lub gąbeczką.

Naturalne ekstrakty roślinne w składzie

W recepturze podkładów występują naturalne składniki pochodzenia roślinnego o pielęgnacyjnych właściwościach, wobec czego od fluidów z serii Wibo można oczekiwać nie tylko efektów wizualnych, ale także działania odżywczego – na wzór popularnych kremów CC. Ekstraktowi z owocu kiwi oraz wyciągowi z ananasa przypisuje się działanie witalizujące i zmiękczające skórę, przy czym po dodatku ekstraktu z ananasa można spodziewać się również delikatnego efektu rozjaśniającego, rozświetlającego cerę. Z kolei zastosowany w procesie produkcji wyciąg z mango odpowiada za delikatnie nawilżające działanie produktu.

Podkłady Forever Better Skin Wibo – dla jakiej cery będą odpowiednie?

Satynowy mat to wykończenie, które sprawdzi się przy cerze normalnej, mieszanej i lekko tłustej. U osób z cerą mocno przesuszoną formuła może podkreślać mankamenty suchej skóry. Podkłady z serii optymalnie wyrównują koloryt skóry i dzięki możliwości budowania krycia mogą dobrze maskować niedoskonałości. Kolory podkładów Wibo Forever Better Skin obejmują 6 odcieni (oznaczonych cyframi od 1 do 6), spośród których większość charakteryzuje się ciepłym lub neutralnym podtonem – dlatego produkty te będą trafniejszym wyborem w przypadku osób o ciepłym lub neutralnym typie urody.