Szybki makijaż rozświetlający na co dzień

Makijaż w stylowym wydaniu

Szybki makijaż rozświetlający na co dzień

makijaż rozświetlający

Makijaż rozświetlający jest bardzo prosty w wykonaniu. Nie potrzeba dużo kosmetyków by stworzyć piękne glow na twarzy. W tym artykule przedstawię krok po kroku jak stworzyć taki piękny makijaż

Przygotowanie cery

Każda kobieta wie, że pielęgnacja twarzy to podstawa, więc na początku należy oczyścić twarz i ją stonizować.

Makijaż twarzy

Makijaż zaczyna się od nałożenia niewielkiej ilości bazy rozświetlającej. Trzeba pamiętać, że taki makijaż glow najlepiej pasuje do osób, które mają idealną cerę. Teraz trzeba nałożyć do podkładu. Najlepiej wybrać podkład o lekkim kryciu. By podkład lepiej wtopił się w skórę, należy aplikować go gąbką. Następnie  trzeba nałożyć korektor pod oczami, na nos, na brodę i trochę na czoło. Wszystko również należy wklepać gąbką. Teraz przyszedł czas na puder. W makijażu pełnym blasku najlepiej wybrać puder sypki, który delikatnie zmatowi naszą cerę. Następnie przyszedł czas na aplikację różu, bronzera. Teraz należy nałożyć rozświetlacz. Kosmetyk ten nałożyć należy na kości policzkowe, grzbiet nosa, łuk kupidyna oraz na brodę. Można również rozświetlacz nałożyć w kąciki oka.

Makijaż oka

Delikatny makijaż oka można wykonać paletą cieni Affect Pure Passion. Zaczynamy od nałożenia najjaśniejszego cienia Dusty Rose na całą ruchomą powiekę. W zewnętrzny kącik oka należy umieścić cień Sunbutter. Wszystko dokładnie trzeba zblędować. Na koniec nałożyć należy błyszczący cień Glamorous na całą powiekę. Paleta cieni Affect Pure Passion ma również cień VantaBlack, którym można wykonać delikatną kreskę na oku. Cienie Affect Pure Passion mają jeszcze w swoim zestawieniu odcień Arabica, który podkreśli dolną powiekę oka.

Makijaż brwi

Brwi można delikatnie podkreślić kredką. By produkt się nie rozmazywał należy utrwalić go żelem do brwi.

Makijaż ust

Do makijażu ust można użyć błyszczyku o delikatnym różowym kolorze. Na koniec cały makijaż utrwalić należy mgiełką. I gotowe.

Taki makijaż rozświetlający pięknie podkreśla urodę. Nadaje cerze zdrowy blask. Można ten makijaż nosić zarówno latem jak i zimą.