Kremy BB – kosmetyczny hit z Azji

Makijaż w stylowym wydaniu

Kremy BB – kosmetyczny hit z Azji

krem bb Missha

Od jakiegoś czasu zauważyć można w modzie dążenie do naturalności, co dotyczy nie tylko fryzjerstwa, ale też kosmetyki. Jest to na pewno dobra wiadomość, gdyż naturalny wygląd zwykle wiąże się z mniej inwazyjnymi, szkodliwymi zabiegami, a przy tym kobiety nie potrzebują wiele, by wyglądać pięknie. Mogą to sobie zapewnić na przykład poprzez stosowanie kremów BB, które szybko stały się prawdziwym hitem.

Kremy BB – o co chodzi?

Tego rodzaju produkty, jak na przykład widoczny na zdjęciu krem BB Missha (tak swoją drogą – cieszący się wielką popularnością) stanowi idealną przeciwwagę dla mocno kryjących podkładów. Dobrze spełniają one swoją rolę w zakresie maskowania niedoskonałości cery oraz wyrównywania jej kolorytu, ale są ciężkie, co może powodować dyskomfort, zwłaszcza w przypadku, gdy makijaż pozostaje na twarzy wiele godzin. Poza tym kryjące podkłady zatykają pory, powodując nieraz wysyp niedoskonałości oraz mają zwykle tępą konsystencję, przez którą ich nakładanie jest trudne i ciężko jest zrobić to równo.

Oferowany przez markę Missha krem BB, jak również tego rodzaju kosmetyki innych marek, doskonale łączą w sobie walory lekkich kremów nawilżających oraz podkładu. Zapewniają krycie, które wcale nie jest bardzo lekkie, z powodzeniem można więc ukryć za ich sprawą nawet poważniejsze niedoskonałości. Jednocześnie są lekkie, dobrze się wchłaniają i nie zatykają porów. Co ważne, kremy BB od Misha mają wysokie filtry przeciwsłoneczne.