Podkład Revlon Colorstay i jego cechy

Makijaż w stylowym wydaniu

Podkład Revlon Colorstay i jego cechy

Revlon Colorstay podkład

Podkład Revlon Colorstay to jeden z bestsellerów marki, uwielbiany przez klientki przede wszystkim za trwałość, ale też za krycie, matowe wykończenie i korzystny stosunek ceny do jakości. Do wyboru jest też kilkadziesiąt odcieni, więc każda osoba (wszystko jedno, czy kolor jej cery wpada w róż, czy ma tony pomarańczowe) znajdzie coś dla siebie.

Właściwości podkładu Revlon Colorstay

Producent podkreśla, że podkład jest wyjątkowo trwały (utrzyma się na buzi aż do 24 godzin). Na opakowaniu znajdziemy również informację o SPF 15 w produkcie, co jest przydatne – słońce jest dla skóry twarzy szkodliwe, nie tylko latem. Podkład ma krycie średnie/wysokie (można je budować) i daje efekt matowej skóry, także będzie dobry dla osób, którym na takim efekcie zależy. Opakowanie ma 30 ml i pompkę – kiedyś jej nie miało, ale producent wysłuchał próśb klientów.

Rodzaje podkładów Revlon Colorstay

Podkłady Colorstay dzielą się na dwie duże grupy: te przeznaczone do cery suchej i te do cery mieszanej/tłustej. Ich formuła trochę się różni, by ten pierwszy nie wysuszał, a ten drugi – nie błyszczał się na cerze z tendencją do błyszczenia. Colorstay dla cery mieszanej ma 42 odcienie, a dla cery suchej – 24. Wykończenie tego pierwszego będzie bardziej matowe. Obydwie wersje mają SPF 15 i krycie od średniego do pełnego, które można budować. Wybrać należy więc ten bardziej optymalny dla naszej skóry.