Facefinity – najlepszy podkład?

Makijaż w stylowym wydaniu

Facefinity – najlepszy podkład?

podkład Facefinity

Aby wyrównać koloryt skóry używa się podkładu. Tak naprawdę bez tego kosmetyku makijaż nie będzie taki piękny. Żeby podkład pięknie prezentował się na buzi, trzeba wybrać jego dobry kolor. Bardzo dużo kobiet wybiera podkłady, które mocno kryją. Od dłuższego czasu popularnym takim kosmetykiem jest seria Facefinity od Max Factor.

Max Factor Facefinity- co zawiera ten kosmetyk i jakie daje efekty?

Przede wszystkim podkład matuje cerę, po długim jego noszeniu nie wyświeca się oraz nie ściera. Kolor podkładu idealnie dopasowuje się do skóry, dzięki zawartych w nim mikro korektorów. To one pomagają ukryć wszelkie niedoskonałości oraz kontrolują wydzielanie sebum. Zawarta w tym podkładzie technologia flexi-hold sprawia, że ten podkład dopasowuje się do mimiki i ruchów twarzy. Facefinity od Max Factor dostępny jest w 12 odcieniach. Każda kobieta na pewno znajdzie swój idealny kolor.

Jak dobrać odpowiedni odcień?

Aby poprawnie dobrać odcień podkładu, należy najlepiej odrobinę tego podkładu nałożyć na twarz i wmasować. Nie dobiera się koloru podkładu na ręce, ponieważ ręka ma inny odcień niż twarz. Max Factor Facefinity posiada różne kolory tego produktu od najjaśniejszego do ciemnego.

Max Factor Facefinity jaki odcień odpowiedni jest do jasnych karnacji?

Kobiety z jasną karnacją powinny wybierać pomiędzy trzema kolorami: 10 Fair Porcelain, 55 Beige, 50 Natural. Właśnie te trzy odcienie nie wpadają w żółty kolor, więc na twarzy nie powstanie tak zwana „pomarańczka”.