Piękne rzęsy

Makijaż w stylowym wydaniu

Piękne rzęsy

Z makijażu rezygnuje bardzo mało kobiet – mają ku temu różne powody. Jednak wciąż większość damskiego grona nie wyobraża sobie wyjścia dokądkolwiek bez odpowiednio dobranego makijażu.

Jednym z wyzwań makijażowych są oczy i ich okolice oraz – oczywiście – rzęsy.

Rzadkie, krótkie, niewidoczne

Wiele pań skarży się na to, że ich rzęsy działają na niekorzyść ich wyglądu. Bywają one przerzedzone, krótkie, jasne i po prostu niewidoczne. U wielu osób nie są wtedy jednym z atrybutów wyglądu.

Warto wtedy zastosować odpowiednią dietę i środki mające na celu odbudowę rzęs. Żeby jednak móc zauważyć pozytywne zmiany od razu, warto zastosować odpowiedni tusz.

Bez obiecanek cacanek

Żeby jednak nie narażać się na niepewne obiecanki i czasem bardzo niepożądane skutki uboczne (zdrowotne), warto kupić tusz sprawdzony już przez wiele użytkowniczek. Należy do nich Max Factor 2000 Calorie. Pogrubia on rzęsy nawet o 300% względem stanu sprzed jego nałożenia i czyni natychmiast bardziej widocznymi. Przy tym nie niszczy ich, nie obciąża, nie kruszy się i – co najważniejsze – jego składniki zostały tak dobrane, aby nie szkodzić delikatnym okolicom oczu.

Max Factor 2000 Calorie – wiele pań słyszało już tę nazwę

I nic dziwnego, nie jest to produkt nowy. Sprawdza się już od lat, a to coś znaczy – i to coś bardzo pozytywnego. Warto zwracać uwagę właśnie na takie kosmetyki – w myśl zasady: „dobrego się nie poprawia i nie zastępuje”. Im dłużej produkt jest dostępny na rynku, ty bardziej działa to na jego korzyść.