Czy warto zaopatrzyć się w lampę sunone?

Makijaż w stylowym wydaniu

Czy warto zaopatrzyć się w lampę sunone?

Panie mają świadomość, że jakość manicure hybrydowego, a także jego połysk i trwałość w zdecydowanej większości przypadków będą zależały od właściwego przygotowania płytki, a także starannego wykonania. Kobiety muszą mieć świadomość, że bardzo istotne znaczenie będzie mieć również lampa. Rekomendowana przez stylistki, a także gabinety jest lampa sunone. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten produkt?

Parametry lampy sunone

Sunone lampa cechuje się przede wszystkim bardzo dużą mocą. W ten sposób możliwe jest utrwalenie praktycznie każdej hybrydy. Wspomniana moc wynosi nawet 48W, jednak możliwe jest zmienienie na tryb 24W. Parametry umożliwiają stylistce na pełne utrwalenie lakierów hybrydowych, nawet tych, które są bardzo mocno napigmentowane. Ponadto lampa sunone pozwala na wybór czasu na 5, 30, a także 60 sekund. Warto również zaznaczyć, że w przypadku ciemniejszych kolorów rekomendowane jest zaznaczenie lampy na 30 lub 60 sekund.

Wykonanie oraz wygląd lampy

Produkt jest bardzo dobrze wykonany. Jakością zdecydowanie przewyższa lampy starszych generacji. Warto również podkreślić, że góra lampy jest plastikowa, z kolei spód metalowy. Ponadto z łatwością możliwe jest odczepienie spodu od lampy, gdyż łączy się z nią tylko na magnes. Należy mieć świadomość, że rozmiar produktu jest idealny, nie tylko zajmuje małą przestrzeń, ale jest stosunkowo duża, by możliwe buło zmieszczenie w niej całej dłoni. Nie tylko zdecydowanie ułatwia to pracę, ale również skraca czas wykonania manicure.

Lampa sunone na Cocolita.pl