Profesjnolana lampa do utwardzania lakierów na paznokciach

Makijaż w stylowym wydaniu

Profesjnolana lampa do utwardzania lakierów na paznokciach

Dbałość o włosy, skórę i paznokcie należy do codziennych czynności pielęgnacyjnych i kosmetycznych, więc warto codzienne zarezerwować sobie trochę czasu na kompleksowe zadbanie o własne ciało, co z pewnością przyniesie wiele korzyści dla zdrowia i urody.

Profesjonalny manikiur

Niektóre panie regularnie odwiedzają manikiurzystki, które profesjonalnie wykonują wszystkie zabiegi pielęgnujące i upiększające dłonie i paznokcie, jednak większość kobiet woli wykonywać te zabiegi w „domowych pieleszach”, zakupując odpowiednie kosmetyki i przybory do stylizacji paznokci. Jednym z nowoczesnych przyrządów, przeznaczony do utwardzania lakierów hybrydowych jest specjalna lampa emitująca promieniowanie ultrafioletowe, utwardzające położony lakier na paznokciach lub tipsach czy żelowe przedłużki.

Lampa LED Semilac

Lampa Led Semilac przeznaczona jest do profesjonalnego utwardzania lakierów hybrydowych w salonach kosmetycznych, lecz jest tak prosta w użyciu, że po zapoznaniu się z instrukcją obsługi z powodzeniem może być stosowana przez każdą dorosłą osobę.

Urządzenie posiada dwa tryby utwardzania – 30 i 60 sekund, włączanie naświetlania odbywa się w momencie wsunięcia dłoni pod spód lampy, natomiast wyłączenie – z chwilą ich wysunięcia. Lampa jest bardzo elegancko wykonana, ma kształt łuku, posiada czujnik włączający i wyłączający oraz kabel zasilający. Ustawienie trybu odbywa się za pomocą odpowiedniego przycisku, umieszczonego za zewnętrznej stronie lampy.

Połączenie światła LED oraz promieniowania UV doskonale utwardza nałożony lakier.

Oferta sprzedażowa: lampa led Semilac tutaj.