Obowiązkowy przedmiot w kosmetyczce kobiety

Makijaż w stylowym wydaniu

Obowiązkowy przedmiot w kosmetyczce kobiety

Obowiązkowym Must Have w kosmetyczce każdej kobiety jest gąbka Beauty Blender. Tak samo jest to obowiązkowe narzędzie pracy każdej wizażystki. Przedmiot został wymyślony przez znana holywoodzką makijażystkę i od razu bardzo spodobał się wielu kobietom.

Co to jest?

Beauty Blendera używa się do nałożenia makijażu, jego kształt łezki i struktura plastra miodu doskonale pozwalają bez smug i żadnych przebarwień nałożyć na twarz podkład, róż czy samą bazę pod makijaż. Przy pomocy Beauty Blendera nie tworzą się zacieki, żadne plamy ani nie widać żadnych granic rozdzielających grubsze czy cieńsze warstwy samego podkładu.

Początkowo gąbka miała tylko pomagać i służyć wizażystkom i makijażystkom. Jednak jej popularność tak szybko się rozniosła, że stała się przedmiotem pożądania każdej kobiety.

Rodzaje Beauty Blendera

Najpierw na samym początku gąbka miała być używana tylko do nakładania podkładu pod makijaż. Jednak jej zalety sprawiły, że zaczęto jej używać do nakładania:

– różu w kremie,

– korektora,

-kremy.

Dlatego też Blendery mają różne wielkości i różne rodzaje.

Klasyczny ma wymiary: 5,5 cm na 3,5 cm i waży 4g, najczęściej występuje w kolorze różowym. Beauty blusher służy do nakładania różu w kremie lub pudru, ma szary kolor, jest mniejsza. 

Beauty blender micro.mini to miniaturki gąbki, ułatwiająca rozprowadzanie kosmetyków na tak małych powierzchniach jak kąciki oczu, biały beauty blender pozwala na nałożenie na twarz kosmetyków bezbarwnych a czarny ułatwia zaaplikowanie samoopalacza.

Beauty Blender dostępny w ofercie sprzedażowej w tym miejscu.