Czym pachnieć latem? Perfumy, czy mgiełki?

Makijaż w stylowym wydaniu

Czym pachnieć latem? Perfumy, czy mgiełki?

Upały niekoniecznie lubią się z perfumami. Niektóre zapachy w wysokiej temperaturze są nie do zniesienia. Stają się duszące i nieprzyjemne. Ich działanie jest odwrotne do zamierzonego. Czego w takim razie używać, by pięknie pachnieć nawet latem?

Mgiełki do ciała

Perfumowane mgiełki do ciała to bardzo orzeźwiające produkty. Mają sporą zawartość wody, więc doskonale nawilżają. Równocześnie pozostawiają po sobie miły zapach, który otula ciało. Na polskim rynku dostępne są mgiełki od wielu producentów. Ich przykładem mogą być kosmetyki Allvernum. Firma ta korzysta z naturalnych wyciągów. Ich mgiełki do ciała mają przyjemny kwiatowy lub owocowy zapach. To świetna opcja na lato. Poręczne dyfuzory mgiełek mogą zmieścić się w torebce. Nadają się także do wielokrotnego używania w ciągu dnia. Dodatkowa porcja kosmetyku nie sprawi, że stanie się on duszący lub nieprzyjemny. Można, więc używać go bez obaw.

Perfumy i wody perfumowane

Niektóre zapachy nadają się też do stosowania latem. Należy unikać tych cięższych nut, np. piżma i stawiać na nuty owocowe i kwiatowe. Najlepiej jest dobierać kosmetyki Allvernum o wyjątkowo delikatnych nutach zapachowych. Szczególnie dobrze spiszą się zapachy cytrusów oraz letnich kwiatów. Decydując się na perfumy, należy pamiętać o prawidłowej ich aplikacji. Niewielką ilość nakłada się bezpośrednio na skórę, na miejsce, w którym pulsuje krew. W ten sposób zapach kosmetyku Allvernum sam rozkłada się po całym ciele i swobodnie łączy się z jego naturalnym zapachem.

Oferta sprzedażowa perfum Allvernum dostępna pod adresem: https://www.cocolita.pl/allvernum