Na jaką paletę cieni do powiek się zdecydować?

Makijaż w stylowym wydaniu

Na jaką paletę cieni do powiek się zdecydować?

Coraz więcej kobiet jest zainteresowanych tematyką makijażu. Każda fanka make-upu powinna mieć choć jedną paletę cieni do powiek, która pozwoli jej na wyczarowanie makijażu dziennego oraz wieczorowego. Na jaką paletkę warto się zdecydować?

Rodzaje cieni do powiek

Obecnie na rynku można znaleźć wiele rodzajów cieni do powiek. W sprzedaży są pojedyncze wkłady, zestawy czterech kolorów, a także większe paletki, w których znajduje się aż 10 cieni. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest zakup palety cieni, ponieważ większa ilość kolorów pozwala na stworzenie bardzo dużej ilości makijaży.

Jaką paletkę kupić?

Rzecz jasna to jaką paletę warto kupić jest uzależnione przede wszystkim od preferencji w makijażu. Mimo to wydaje się, że najlepszym pomysłem jest zakup palety ze stonowanymi kolorami cieni, jednak o różnych wykończeniach. Fajną propozycją może być na przykład Paese indian summer. Paleta, w której znajdują się cienie o neutralnych kolorach jak beże, odcienie brązu, czy czerń (która świetnie podkreśli linię rzęs) dobrze sprawdzą się w codziennych makijażach. Świetnym dodatkiem są cienie o wykończeniu foliowym – ten niepozorny produkt pozwoli uzyskać bardzo połyskujący efekt na powiece, dzięki czemu uzyskany makijaż będzie nadawał się na przykład na wyjście z przyjaciółmi, czy szaloną imprezę.

W przypadku kobiet lubiących się malować, jednak nie przepadających za bardzo żywymi kolorami na powiekach, najlepiej sprawdzi się paleta taka jak Paese indian summer, czyli łącząca w sobie cienie na co dzień oraz foliowe.
Oferta sprzedażowa Paese Indian Summer dostępna pod adresem: https://www.cocolita.pl/cienie-do-powiek/paese-indian-summer-paleta-cieni-do-powiek