Color tattoo

Makijaż w stylowym wydaniu

Color tattoo

Color tattoo to niezwykły cień do oczu, imitujący trwałość tatuażu i intensywne działanie tuszu. Kolor utrzymuje się na powiekach nawet przez całą dobę!

Cechy charakterystyczne

Color tattoo to cień o konsystencji kremu i żelu, zapewniający trwałość w najlepszej formie. Dodatkowo, cienie łatwo się aplikuje na powiekach, w szybki sposób. Należy nanieść cień na powiekę (punktowo) i uzupełnić od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego. Wysoka jakościowo formuła dodaje spojrzeniu blasku i nasycenia. Produkt zapewnia modne i neutralne odcienie, które można wybierać wśród kilku opcji – to klasyczne uzupełnienie i poprawienie kształtu oczu.

Wyrazisty efekt

Aby uzyskać pożądany i wyrazisty efekt, warto rozprowadzić kilka warstw cieni, co zagwarantuje dłuższy efekt. Cienie można nałożyć opuszkami palców lub pędzelkiem – zawsze od wewnętrznego kącika, do zewnętrznego. Intensywne odcienie są niezwykle efektowne i gustowne, dodają kobiecie seksapilu i odwagi. Można także łączyć kolory, dobierając je w oryginalny i modny sposób, co pozwoli się wyróżnić w każdej sytuacji.

Color tatto daje efekt wieczorowy, ale nadaje się także do codziennego stosowania, podkreślając piękno tęczówek i spojrzenia. Cienie są idealnym uzupełnieniem stylu każdej kobiety, która lubi subtelnie lub wyraziście podkreślić oczy. Wybór kolorystyki powinien być dopasowany do koloru oczu i preferencji kobiety, co pozwoli na komfort i odważne połączenia. Aplikacja cieni nie jest niczym trudnym, dlatego warto opanować tą umiejętność, aby podkreślić swoje piękno.