Koreańskie piękno

Makijaż w stylowym wydaniu

Koreańskie piękno

Koreańskie kosmetyki i pielęgnacja określana mianem K-beauty zawojowała światowy rynek kosmetyczny, zyskując rzesze wiernych fanek. Kosmetyki koreańskie cieszą się tak dużą popularnością, że dziś każda z pań chce poznać sekret pięknych skór Koreanek.

Missha perfect cover

Na szczególną uwagę zasługuje produkt missha perfect cover – będący jednym z najlepiej rozpoznawalnych kremów z rodzaju bb. Missha perfect cover Cocolita to doskonale kryjący i chroniący przed promieniami UV krem, który wykazuje wielofunkcyjne działanie (w tym rozjaśniające i redukujące zmarszczki). Missha perfect cover zapewnia każdej użytkowniczce doskonałe krycie wszelkiego rodzaju niedoskonałości, nie tworzy efektu tzw. maski. Co więcej, produkt ten daje efekt pięknie wygładzonej i promiennej skóry, a przy tym zachowuje jej naturalny wygląd. Jedwabista konsystencja produkt sprawia, że jego aplikacja jest bardzo łatwa, nie tworzy smug, Zastosowane w nim innowacyjne składniki świetnie nawilżają skórę, chroniąc ją jednocześnie przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. A to wszystko dzięki zastosowaniu filtrów SFP.

Wielozadaniowy produkt

Oprócz typowych właściwości kryjących, missha perfect cover zapewnia też działanie przeciwzapalne, łagodzące i kojące podrażnioną skórę. Innowacyjny skład produktu sprawia, że komórki skóry są pobudzone do odnowy, a specjalne składniki zastosowane w jego formulacji – osłabiają reakcje alergiczne. To typowy produkt wielofunkcyjny, który powinien na stałe zagościć w kosmetyczkach pań.