Świetny fluid z drogerii

Makijaż w stylowym wydaniu

Świetny fluid z drogerii

Fluid to kosmetyk, wobec którego ma się naprawdę spore wymagania. To właśnie od jakości fluidu zależy przecież trwałość makijażu, oraz to,  jak ostatecznie będzie się on prezentował na twarzy. Fluid jest najbardziej podstawowym kosmetykiem u każdej kobiety, często wybieranym przez długi czas, zanim uda się natrafić na idealny odcień.

Kultowy fluid Revlon ColorStay

Spory wybór odcieni fluidu to zawsze jego mocny atut. Dzięki temu można dobrać odcień z różowych lub żółtych fluidów, w zależności od koloru swojej karnacji, czyli bardziej ciepły lub bardziej chłodny. Jeżeli chodzi o fluid Revlon ColorStay Cocolita to tutaj zakres kolorystyczny jest naprawdę bardzo szeroki, a w palecie znajdują się podkłady zarówno bardzo jasne wręcz porcelanowe, ale też ciemne. Marka Revlon to w końcu marka pochodząca z USA, na tamtejszym rynku wybór kolorów jest jeszcze większy.

Jak sprawdza się fluid ColorStay

Jak fluid Revlon ColorStay sprawdza się po nałożeniu na twarz? Po pierwsze naprawdę świetnie się rozprowadza, trzeba jednak robić to dosyć umiejętnie, bo również stosunkowo szybko zasycha na twarzy. Fluid daje dosyć dobre krycie, ma też delikatnie pudrowe wykończenie, dlatego można nawet zrezygnować z wykończenie makijażu za pomocą pudru sypkiego. W sprzedaży występują dwie opcje – można kupić Revlon ColorStay dla cer suchych lub tłustych. Ten dedykowany dla cery suchej ma tendencję do delikatnego podkreślania skórek i innych niedoskonałości. Fluid ten jest naprawdę niezwykle trwały i bardzo długo utrzymuje się na twarzy w nienaruszonym stanie, co jest jedną z jego większych zalet.