Najlepsza odżywka do rzęs?

Makijaż w stylowym wydaniu

Najlepsza odżywka do rzęs?

odżywki do rzęs

Jakie rzęsy chciałaby mieć każda kobieta? To bardzo proste pytanie, ponieważ niezwykle oczywiste. Każda kobieta chciałaby, aby jej rzęsy były jak najdłuższe, jak najciemniejsze i co najważniejsze, jak najmocniejsze. Niestety takie piękne i mocne rzęsy rzadko kiedy rosną samodzielnie. W większości przypadków trzeba je odpowiednio odżywiać. Czym najlepiej jest to robić?

Naturalne sposoby?

Jednym z najlepszych naturalnych środków do pielęgnacji rzęs jest olejek rycynowy. Znały i z powodzeniem stosowały go już nasze babcie. Ma on doskonałe właściwości odbudowujące strukturę włosa, poprzez jego właściwe odżywianie, scalanie i regeneracje.

Olejek rycynowy ma jednak pewną wadę: jest stosunkowo rzadki, co przy nieumiejętnym stosowaniu może powodować jego spływanie z rzęs i podrażnianie spojówki.

Gotowe odżywki do rzęs

Gotowa odżywka do rzęs jest przygotowanym wcześniej preparatem, który kupić można zarówno w aptece, jak i w zwykłej drogerii.

Aplikuje się ją specjalnym sztyftem bezpośrednio na rzęsy, najlepiej dwa razy dziennie. Efekty działania takiej odżywki co prawa nie są tak szybko widoczne, jak w przypadku środków naturalnych, jednak są one znaczniej łatwiejsze i prostsze w aplikacji, a po około 30 dniach od rozpoczęcia kuracji efekty są nawet lepsze niż w przypadku, chociażby olejku rycynowego. Rzęsy stają się bardzo ciemne, mocne, a co za tym idzie, niedługo po tym również o wiele dłuższe.

Efekt ten jest możliwy za sprawą opracowanych wcześniej receptur, które doskonale odżywiają i regenerują nawet najbardziej zniszczone rzęsy.